Hızlı Saç Uzatmanın Formulü

hızlı saç uzatma, saç uzatma yöntemleri, saç nasıl uzatılır

Kadınlar için saçları çok önemlidir. Saçlarının dökülmesi, yanlış kuaför seçimi, saç yıpranması gibi olumsuz sonuçlar kadınları çok rahatsız eder ve zaman zaman bunalıma dahi sokabilir. Kimi kadınlar ise bunalımda olduklarında bir anlık bir hevesle saçlarını kestirir ve kısa süre sonra bundan pişman olarak gözyaşı bile dökebilirler. Kozmetik markalarının saç uzatma formülü adı altında birçok ürünü bulunmaktadır. Ama bu ürünler hep çok pahalı hem de güvenirliği düşük ürünlerdir. Kadınlar saçları için bu formüllere ödenen paraları göze alabilirler. Ya da oluşabilecek başka zararları o anda gözleri görmeyebilir. Oysaki evde doğal yöntemler ile saçlarımızı kısa sürede eski haline döndürebilir hatta eskisinden bile daha uzun görünmesini sağlayabiliriz.hızlı saç uzatma, saç uzatma yöntemleri, saç nasıl uzatılır

Sinameki Otunun Saça Mucizevi Yararı

Sinameki otunu tüm aktarlarda basitçe bulabilir. Sinameki otu fiyat olarak da oldukça uygun fiyatlardır. Paket içinde satın alabileceğiniz gibi isteğinize bağlı olarak açık ortamdan da alabilirsiniz. Sinameki otu bir alışınızda uzun süre kullanabileceğiniz kadar bereketli bir bitki türüdür. Sinameki otunun saç uzatmayı sağlayan mucizevi etkileri söz konusudur. Yalnız sinameki otunu tek başımıza kullanmamız yetmemektedir. Yanında badem yağı ve bimeksampül de bulunması gerekmektedir. Badem yağını yine aktardan çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Bimeksampül ise b vitamini içeren ampüldür. Bimeksampülü eczanelerden çok uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Sinameki Kürünün Hazırlanışı

Sinameki kürünün çok basit bir tarifi bulunmaktadır. Birkaç tutum sinameki otunu yarım çay bardağı suda kaynatın. Kaynadıktan sonra biraz soğumaya bırakın. Ilıdığında yaprakları sudan ayırabilir ve atabilirsiniz. Kalan suyun içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bimeksampülü katarak karıştırın. Elde edilen bu karışımı saç diplerinize uygulayabilirsiniz. Bekletme süresi sizlerin imkanına bağlıdır. Bizler en az 4 ya da 5 saat bekletmeniz gerektiğini düşünmekteyiz. Ama bu süre isteğinize bağlı 2 saat bile olabilir. Bekledikten sonra saçlarınızı kolayca durulayabilirsiniz. İşte hazırlanışı ve uygulanışı bu kadar basit olan bu kürü haftada yalnızca bir defa uygulayarak saçlarınızı haftada 1 cm. uzatabilirsiniz. Zaman geçtikçe saçlarınızın hızla uzamasına inanamayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir