Clash for dawn 322 Takım Zindanı

clash for dawn, clash for dawn oynama, clash for dawn nasıl oynanır

Genel olarak 322 isimli zindanlarda Elbise geliştirerek savaşma gücümüzü olumlu derecede arttırma yoluna gideriz. Ne gibi geliştirmeler diyecek olursanız ufaktan bahsetmeye başlayalım. Oyunda daha öncelerde zikretmişimdir, İtemlerimiz çeşitli seviyelerde ve bu seviyeleri renkler aracılığı ile sıralamaktayız. En üst seviyenin bir altı olan Turuncu renkli Zırha ve Silaha sahip olmak istiyorsanız 322 isimli zindanı günlük olarak tamamlayabilirsiniz. Buradan Fatih Madalyası isimli parçalardan biriktirerek oyun içerisinde, Mızrak Başı Mokri isimli npc’den Turuncu ekipman ile takas edebilirsiniz. Turuncu ekipmanlar levele göre değişmektedir. Örnek olarak 50 60 70 seviye ve üstünde turuncu ekipman elde edebilmektesiniz.clash for dawn, clash for dawn oynama, clash for dawn nasıl oynanır

Ek olarak bu turuncu renkteki kıyafetlerin diğer bir gelişim özelliğide Yetenek Taşı gömme işlemi yapılabilmesidir. Yetenek taşları‘da 322 zindanların 2’lik kısımından çıkan taşlarla elde edilebilimektedir. Yetenek taşı geliştrime için ise çantanızdan Hazırla kısımından gelişimini yapabilirsiniz. Detaylı olarak videomuzda bundan bahsetmeye çalıştık. Sayfamızın altındaki videoyu izleyerekte oyuna daha fazla hakim olabilirsiniz.

Clash For Dawn Solo Zindan Sistemi

Clash for dawn solo zindan

Burası Tek başımıza yaptığımız görevleri kapsamaktadır. 2 kısıma ayrılır. 1. kısım Normal Solo Zindan, 2. kısım ise Elit Solo Zindan olarak değişmektedir.

Normal Solo Zindan : Burada exp, para geliştirme parşomeni ve Paralı askerlerimize giyilebilir itemler kasabilmekteyiz. Buradan çıkan itemleri paralı askerlerimize giydirerek Savaşma gücü arttırılır.

Elit Solo Zindan : Burasıda yine Paralı askerler‘imiz ile bitirdiğimiz bir zindandır. Fakat normale göre daha zordur. Ayrıca buradan Mor item yapmak için gereken Yiğit Madalyası ve yanında 5. 6. ve 7. seviye zindanlarda ejderha çağırma kartları kazanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir