Prp Saç Mezoterapisi Nedir, Kimler İçin Uygundur?

Saçlar kolaylıkla güçsüz düşebilen bir yapıdadır. Saç dökülmesi, yıpranmalar ve kırılmalar bu sebeple gerçekleşmektedir. Bazı durumlarda saça ne kadar iyi bakılırsa bakılsın dökülmeler engellenemeyecektir. Bunun sebebi kişinin genetik olarak saç dökülmesine yatkın olmasıdır. Bu noktada devreye prp saç mezoterapisi girmektedir. Bu tedavi teknolojinin geliştiğinin ve sağlık sektöründe olan ilerlemelerin en büyük kanıtıdır.prp saç tedavisi, prp saç mezoterapisi, saç terapisi yapımı

Prp saç mezoterapisi; saç dökülmesini engelleyen, saçların yeniden bakımlı ve gür görünmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde saça enjekte edilen maddeler saçın yapısını güçlendirecek ve saç derisinde yer alan materyallerin saçı onarılmasını sağlanacaktır. Mezoterapi sırasında kullanılan maddeler doğaldır ve saçın kendi içerisinde güçlenmesini sağlamak için kullanılmaktadır. Böylece dökülmeler büyük oranda duracak ve kişi istediği saçlara kavuşacaktır.

 Kimler için uygundur?

 Prp saç mezoterapisi saçlarında dökülme başlangıcı olan ya da saçlarına güç katmak isteyen herkes için uygundur. Hem kadınlara hem de erkeklere uygulanan bu işlem saçların gözle görülür bir biçimde değişmesini sağlayacaktır. Mezoterapi, saç ekimi sonrası dönem içinde ideal bir seçim olacaktır. Saç ekimi sonrası dönemde birçok uzman prp saç mezoterapisi işlemini hastalara önermektedir.

 Nasıl yapılır?

 Mezoterapinin uygulanması için ilk olarak saçlar oluşan problemler tespit edilmelidir. Bunun için kişinin saç yapısı ve problemleri incelenmeli ve o soruna yönelik ilaç karışımları hazırlanmalıdır. Prp saç mezoterapisi uygulaması sırasında bu karışımlar kullanılacaktır. Tedavi yüz mezoterapisinde olduğu gibi enjeksiyon yöntemi ile yapılmaktadır. Özel olarak bu iş için üretilmiş iğneler yardımı ile tüm karışım saç diplerine enjekte edilecektir. Bu sayede saç dipleri eski canlılığını kazanacak ve saçlar büyük oranda gürleşecektir. Tedavi sırasında uygulanan karışımlar tamamen doğaldır. Genellikle vitaminler ve saç için gerekli olan maddeler kullanılmaktadır. Hastaların birçoğu yapay kimyasalların kullanılmasını istememektedir. Bu sebeple doğal maddelerin kullanılma durumu mezoterapi yaptırmak isteyen kişiler için son derece önemlidir.

 Saç ekimi sonrası saç mezoterapisi

 Saç ekimi oldukça meşakkatli bir süreçtir. Ekim sonrası saçlar çıkacak ve kellik görülen alanlar kapanacaktır. Fakat bu durum bazı kişilerde değişiklik göstermektedir. Saç ekimi sonucu bazı hastalarda saçlar tam olarak çıkmayabilmekte ya da daha sonra yeniden dökülmektedir. Bu gibi durumların oluşmaması için prp saç mezoterapisi ideal bir çözüm olacaktır. Tedavi saç köklerini güçlendirecek ve saç ekimi sonrası saçlar çok daha gür bir şekilde çıkacaktır.

Karın Germe Estetiği Zararlı Mıdır?

Karın germe estetiği hakkında ön yargılı olan kişiler bu estetik işleminin zararlı olduğunu düşünmektedir. Karın üzerinde olumsuz etikler yarattığını söyleyen kişilerin yeterince bilgi sahibi olmadığını söylemek gerekir. Karın gereme estetiği hiçbir şekilde vücuda zarar vermez ve işlemin süreci en hızlı şekilde ilerlemektedir. Teknoloji her yıl geliştiğinden ve insanların hayatına kolaylık sağladığından dolayı estetik dünyasına da ayrı bir güzellik sağlıyor. Nişantaşı karın germe estetiği yapan kişilerin son derece memnun olduğunu ve çevrelerine de tavsiye ettiklerini söylemek gerekir. Tedavi yöntemleri her geçen gün geliştiğinden dolayı estetik yapmak isteyen kişilerin de önünü açmaktadır. Estetik işlemleri yapıldığı anda hiçbir şekilde acı hissiyatı vermez. Acısız ve hızlı bir süreç içerisinde ameliyat gerçekleşir.karın germe estetiği, karın germe estetiği yapımı, karın germe zararları

 Karın Germe Estetiğinin Olumlu Yanları Nelerdir?

 Karın germe estetik işlemi yapılmasının en önemli yanlarından birisi kişinin yağ bezelerinin eritilmesi ve bir daha o bezelerin oluşmamasıdır. Germe işlemi yapıldığından dolayı kişinin hiçbir şekilde bir daha vücudunda yağ bezesi oluşmaz ve vücuttaki germe işlemi kişinin kilo vermesinde de en büyük rolü oynar. Nişantaşı karın germe estetiği yapan her insanın kilolarından arındığını ve bir kaç hafta içerisinde vücudunun tamamen şekillendiği görülmektedir. İnsanların bu tür durumlardan uzaklaşması ve vücuttaki yağ oranının dengelenmesi için germe estetiği yoluna başvurmaktadırlar. Tüm bunların yanı sıra yağ oranı dengelenen bir vücut daha hızlı şekilde kilo vermektedir.

 Vücut Şekillendirmek İçin Hangi Estetik Tedavileri Yapılmalıdır?

 Teknoloji çok geliştiğinden ve her sene yeni bir alet çıktığından dolayı birçok tedavi vücudu şekillendirmek için yeterli oluyor. Bu tedavilerin hangileri vücudu şekillendiriyor diye sorulacak olursa en önemlisi Nişantaşı karın germe estetiği olarak biliniyor. Çünkü karın germe estetiği vücuttaki tüm kiloların, vücuttan atılmasına yardımcı olduğundan ve vücuttaki tüm oranları birbirine dengelediğinden dolayı birçok uzman doktorun da kilo verme aracı olarak kullanıldığını söylemesi yeterli oluyor. Hiçbir zararı olmayan, vücut üzerinde pozitif etkiler sağlaması insanları şaşırtıyor. Bir kaç kesilme işlemiyle vücuttaki yağların erimesi, lazer veya germe işlemi ile vücudun bir düzene girmesi bir kaç saat içerisinde tamamlanıyor.

Genital Estetik Operasyonlar

Estetik Operasyonlar

 Estetik operasyon denilince ilk akla gelen yüz germe operasyonlarıdır. Fakat estetik operasyonlar sadece bununla sınırlı değildir. Ülkemizde son yıllarda genital estetik de çok ilgi görmektedir.genital estetik, genital estetik yapımı, genital estetik çalışmaları

 Genital estetik ameliyatı nedir? Ne tür uygulamaları vardır?

 – İç ve dış dudak estetiği (labioplasti) ameliyatı

 – Klitoris üzeri katlanmaları düzeltme operasyonları

 – Cerrahi operasyonla vajina daraltma (Vajinoplasti Operasyonu)

 – Lazerle genital renk açma(Genital bölge beyazlatma)

 – G bölgesi büyütme operasyonu

 – Lazer vajinal rejuvenasyon (Lazerle Vajina Yenileme, Sıkılaştırma Ameliyatları)

 – Lazerle dış genitalya bölge sıkılaştırma ameliyatları (Lazerle genital bölge toparlama)

 – Radyofrekans ile vajina iç ve dış genital bölgesinin yenilenmesi işlemleri

 – Genital Bölgede ki büyük dudaklara dolgu operasyonları (Labia majora enjeksiyonları ile yapılan işlemler)

 – Vajinal bölgede ki büyük dudakların ameliyatla küçültülmesi (Labia majora estetik operasyonu)

 – Kızlık zarı onarımı veya dikimi operasyonu (Himenoplasti işlemi)

 – Pubis Tepesi Estetik ameliyatı

 – Lazer yardımıyla vajina içi cilt katlantısı yapma (Lazer Yardımıyla Genital Bölgede Rugasyon)

 – Genital Bölge Radyofrekan ameliyatı, genital bölge estetiği operasyon veya cerrahi ameliyatları arasında yer alır.

 Vajinoplasti Nedir?

 Vajinolasti halk arasında vajina daraltma olarak bilinir. Kadınlarda genital bölgenin gevşemesi ve daha önceki gerginliğini kaybetmesi sonucu cinsel ilişki esnasında cinsel tatminsizlik meydana gelir. Cinsel tatminsizlik sorunu sadece erkeklerde değil kadınlarda da görülebilir. Eşler arasındaki cinsel sorunlar evlilik hayatını olumsuz etkiler. Bu sebeple vajinada genişleme yaşayan kadınların, uzman jinekologlar tarafından vajinaplati operasyonuyla eski sağlıklarına kavuşmaları sağlanır.

 Vajinaplasti Neden Yapılır?

 – Kadınlar da Cinsel Hazda Azalma ve Tatminsizlik: Vajinplasti ameliyatı sonrasında hastaların, yaşadığı sorunların çok hızlı şekilde düzeldiği ve cinsel yaşamlarının eski haline geri döndüğü belirtilmiştir. Vajinaplasti sonrası, sıkılığını kaybeden vajinanın düzeltildiği, ayrıca kadın ve erkekte ki haz almanın arttığı gözlenmiştir. Bu da eşlerin arasındaki bu sebepten kaynaklı sorunların düzeldiği belirtilmektedir.

 – Cinsel İlişki Esnasında Vajinadan Çıkan Sesler: Cinsel ilişki esnasında orgazm olabilmek için konsantrasyon çok önemlidir. Vajinal gevşeme sonrasında bir takım sesler çıkar bu sesler de ilişkiyi olumsuz etkiler. Vajinaplasti ameliyatı sonrasında bu tür seslerinde kaybolduğu gözlenmiştir.

 – Cinsel ilişki sırasında ağrıya da çözümdür.